Tipy ke koupi domu

19.12.13

Jste se rozhodli koupit dům. Jste nastavili váš rozpočet. Vy jste prohlíželi domů zápisy on-line a zúčastnilo více otevřených dveří, než se můžete spolehnout na nové vestavěné skříně. Nyní jste konečně zúžil hledání až na jednoho domova, zejména. Co teď?

Jakmile jste našli domov vašich snů, nabídky na domě může být přímočarý proces. Nicméně, měli byste se ujistit, že pochopit několik klíčových tipů před vložením nabídku dolů na doma máte v úmyslu koupit.

Tipy ke koupi domu

Před nabídce:

Než začnete ucházejí o domov, tam jsou tři důležité kroky, kterých byste se měli:

 1. Získejte uspěly v předkvalifikaci o půjčku. Vždy byste se měli dostat uspěly v předkvalifikaci o půjčku hypotéky před vložením nabídku na dům. Ať už jste si od banky, družstevní záložny nebo jiné instituce, jak preapproved o půjčku vás informuje o zhruba, kolik si můžete půjčit potenciálně a pohodlně dovolit. Také, mají všechny preapproval papírování v ruce předložit prodávajícímu s vaší nabídkou. To umožní, aby vaše nabídka mnohem atraktivnější.
 2. Poznej své domácí nákupních práva. Než začnete přihazovat na dům, měli byste pochopit všechna svá práva jako domácí kupce. Například, věděli jste, že můžete pronajmout svůj vlastní domov inspektor přijít a podívat se kolem, než uděláte nabídku? Zatímco kontrola je obvykle nutné mezi cenových jednání a datu uzávěrky, můžete použít toto brzy inspekci, které vám pomohou rozhodnout, kolik byste chtěli nabídnout v původní nabídce. Ačkoli tato mimořádná kontrola je volitelná a bude příplatek byste vynaložit, může být užitečným nástrojem v procesu vyjednávání.
 3. Pochopit bonusy. Věděli jste, že si můžete sjednat nákladů na uzavření, escrow doby, body, dolů platby a které spotřebiče, příslušenství a vybavení jsou zahrnuty do obchodu? Všechny tyto faktory vstoupí do hry při rozhodování o částku, kterou chcete nabídnout.

Ready, set ... cena:

Jakmile jste zvážil všechny faktory, které jdou do původní nabídky pro dům, jste připraveni začít proces.

 1. Udělej si svůj původní nabídku. Zvažte všechny další ústupky, které byste chtěli prodávající učinit. Chcete, aby platili za nákladů na uzavření? Chtěli byste, aby opustili pračka a sušička? Chtěli byste, aby snížení požadovanou cenu kvůli střechou, která potřebuje opravu? Všechny tyto faktory hrají na to, jak moc jste ochotni nabídnout, a kolik je prodávající ochoten vyjednávat. Kromě toho, existuje několik způsobů, jak udělat váš první nabídka více atraktivní pro prodejce.
 2. Zvažte své cenové bod a spusťte nabídkového procesu s nabídkou, která vám dává prostor pro vyjednávání. Cílem hry je zůstat v rámci svého rozpočtu i po jednání byly provedeny, tak mějte na paměti, že při své původní nabídku.
 3. Nabídka větší zálohu. Větší vklad nebo záloha znamená, že jste vážně o nabídce jste provedli.
 4. Buďte ochotni být flexibilní. Ať už je to tlačí zpět uzávěrky nebo nabízející nepohne, dokud je to výhodné pro prodávajícího, flexibilita je vždy atraktivní rys v nabídkovém řízení.

Čekat na rozhodnutí.

 1. Jakmile nám počáteční nabídku, je to hra na čekanou, pokud stanovit lhůtu pro odpověď. Často odpověď nějakého druhu přijde během několika pracovních dnů, ale může také přijít během několika hodin. V závislosti na tom, co se prodejce rozhodne, může mít jinou volbu. Buď budou akceptovat svou první nabídku, protinávrh nebo odmítnout úplně. Příjem protinávrh je nejčastější odpověď. V tomto případě, máte tři možnosti:
 • Přijměte jejich protinávrh.
 • Udělejte další nabídku.
 • Odmítnout jejich protinávrh a jít dál.

Přehodnoťte, pokud byste měli protinávrh.

Tato nabídka by měla být někde mezi vaší původní nabídky a jejich protinávrh. Můžete také přehodnotit doplňky, v tomto okamžiku. Například, pokud jste požádal je, aby náhrada nákladů na uzavření, byli byste ochotni k poklesu této žádosti? Nebo, pokud nejsou ochotni dát slevu na opravy střech, jste ochotni převzít tyto náklady? Na Flipside, pokud jste ochotni akceptovat jejich protinávrh, je tam přístroj nebo jiný komfort, který byste chtěli zahrnout jako nástroj jednání vyvážit nárůst nákladů? Tento proces je záležitostí dát-a-brát, tak hodnotí, kolik jste ochotni dát, aby si dům, který chcete.

Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Řetěz do motorové pily

Řetězy pro motorové pily, vodící lišty, pilníky, startovací lanka, žací struny,vrtáky a další nástroje nabízí eshop www.lesadilna.cz


Více prostoru a pohody

Vestavěné skříně na míru uvolní obytný prostor a usnadní vám život.


Služby pro náhradní plnění

Odběrem bezpečnostních nebo úklidových služeb od agentury D.I.SEVEN SERVICE vyřešíte náhradní plnění povinného podílu v plné výši.


Náhradní plnění 2016

Využijte pro splnění zákonného podílu zaměstnaných osob se zdravotním postižením náhradní plnění 2016, odběrem praktických služeb splníte zákonnou povinnost a podpoříte zaměstnanost OZP.


Nechte si vytvořit design kanceláří od odborníků


Dovážíme na stavby pěnobeton značky Poroflow.


Spirituální šperky vám dopřejou ochranu po celý den.


Prodej betonu a betonových směsí různých druhů po celé ČR.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.